http://www.topcanon.fr/figase/opie/2457 Sevil SABANCI
Kurucu Başkan & Binici
Sevil Sabancı 1973 yılında, İstanbul’da doğmuştur. 2005-2007 yılları arasında Türkiye Binicilik Federasyonu’nda başkan yardımcılığı yapmıştır. 2005 senesinde kurduğu S Uluslararası Binicilik Merkezi ile biniciliğin alt yapısının gelişmesi ve genç binicilerin yetişmesine destek olmaktadır. Milli binici olan Sevil Sabancı, ulusal ve uluslararası müsabakalara katılmaktadır.
http://ostacamping.com/ Richard GROM
Binici ve Antrenör
SIEC Takımı binicilerinden ve antrenörlerinden Richard Grom 1964 yılında Güney Almanya’da doğdu. Atlar her zaman hayatının parçası olan Richard, Gilbert Böckmann ve Paul Schockemöhle gibi çok iyi antrenörlerin takımlarında yer aldı ve biniciler yetiştirdi. Senior Nations Cup’ta Almanya’yı temsil etmiş olan Richard Grom’un uzmanlık alanı genç atların eğitilmesi ve üretilmesi. SIEC’in SIEC Captain Future Z and SIEC Clicquot gibi genç atlarıyla yarışmakta.
http://www.techhelpnumbers.com/font/2607 Bilun BIBER
Sportif Direktör
1982 Istanbul doğumlu H. Bilun Biber, 2001 senesinde Özel Italyan Lisesi’ni bitirdi. Mayis 2005’te Virginia Polytechnic Institute and State University, Animal and Poultry Sciences Fakültesi’nin At bölümünden (Equine) mezun oldu. 2006 senesinden bu yana S-Uluslararasi Binicilik Merkezindeki sportif ve binicilik faliyetlerden sorumludur.
follow site Ivaylo DOBREV
Binici ve Antrenör
1967 Bulgaristan doğumlu Ivaylo Dobrev 2005 yılından bu yana binici ve eğitmen olarak SIEC’te görev yapmakta. 6 sene Sevil Sabancı ile çalışan Dobrev’in Bulgaristan’da katıldığı dressaj ve konkur komple yarışmalarında birçok birincilikleri var.
Can INCE
Binici
1993, İstanbul doğumlu olan Can İnce 10 yaşından beri ata biniyor ve 2012 yılından beri SIEC Takımı’nın bir parçası. 2014 yılında SIEC. Caro Ass’la Türkiye Engel Atlama Müsabakası’nda ve 2013 yılında SIEC. Aristo ile İstanbul Engel Atlama Şampiyonası’nda birincilikler elde etmiştir.